środa, 30 października 2013

Candy candy i jeszcze więcej candy.

Tak jak w tytule. Lubię cukierki, te do jedzenia i te do tworzenia, wierzę w szczęście, i próbuję, bo kto nie próbuje ten nie zyskuje. Tak więc widząc nowe candy na Waszych blogach, z miłą chęcią pędzę, sprawdzić co za pyszności są do zdobycia.
I tak kolejno, pojawiły się nowości w pewnych sklepach, a kolekcje, które oferują są tak piękne, że jak ich nie wygram to je zakupię!

Pierwszy wszystkim znany sklepik:

http://13artspl.blogspot.com

A co oferują? Tutaj znajdziecie wszystkie nowości-pyszności:

http://13artspl.blogspot.com/2013/10/nowosci-new-products-candy.html

Z pośród całej kolekcji mnie najbardziej zauroczyły te oto produkty:

Wspaniały zestaw matowych naklejek.

Cudowne tekturki o kształcie kół zębatych.

I maska -plastry miodu, do których mam słabość.

Jak widać lubię troszkę takie techniczne rzeczy, mam na myśli te koła zębate, naklejki też mnie zauroczyły swoim mechanicznym stylem, czemu? Myślę, że poniekąd jest to sprawka mojego kierunku studiów - Mechanika i Budowa Maszyn, a po drugie kocham styl seampunk, i myślę, że w przyszłości będę się skłaniała pracom właśnie w tym kierunku, chociaż oczywiście nie ograniczę się tylko do jednego, bo to by było zbyt nudne jak dla mnie;>

Drugi sklepik...


... i kolejne candy oraz nowości znajdziecie tutaj:
Sklep przygotował dla nas kolekcje pięknych świątecznych papierów.

Oraz słodkie buttoniki w tym samym stylu.

A mówiąc o stylu, to własnie te słodkie reniferki, które kojarzą mi się z surowym skandynawskim stylem, spowodowały, że zapragnęłam całej kolekcji. Wydaje się ona nieco nietypowa, niby kolory takie jak wszędzie, i elementy takie jak na święta przystało, a mimo to ma w sobie coś, co powoduje, że wśród tysiąca zimowych kolekcji, właśnie na nią chcę patrzeć i ją chcę mieć!

Więc zapraszam Was też do udziału w candy pamiętajcie warto próbować!!
Na koniec mam małe pytanie, czy ktoś może zna sklepik który oferuje dziurkacz ozdobny o kształcie koła zębatego? Albo własnie taką hurtowa ilość takich kół zębatych, najlepiej tekturka, bądź taki szary papier.
Jak ktoś wie coś, gdzieś, to dajcie znać, a ja zmykam kończyć urodzinowe kartki, i może jeszcze dziś uda mi się zrobić pierwsza odsłonę.

Dziękuję Wam za wszystkie komentarze i pozdrawiam ciepło!

1 komentarz:

  1. Piękne Candy wszystko bym chciała:)
    ale ja nawet się nie zapisuje nigdy jeszcze nic nie wygrałam:)

    OdpowiedzUsuń