wtorek, 26 listopada 2013

Brakuje czasu aby oddychać.

Witajcie moi mili, wpadam do Was na sekundkę i wypadam. Dziękuję za miłe komentarze^^ i odwiedziny. Ostatnio nie mam czasu aby się wyspać, a co za tym idzie na blogi też mam go (czasu) za mało. Pochłonęła mnie praca inżynierska, której termin oddania jest 10 grudnia, a ja na chwilę obecną to jeszcze nie oddałam mojej części teoretycznej do sprawdzenia, a to, źle bo po sprawdzeniu przecież jeszcze trzeba nanieść poprawki! Ale spokojnie dam radę ^^
Poza obowiązkami pochłonęły mnie przyjemności z okazji zbliżających się mikołajek, niestety moje elfy wzięły urlop przed świętami i teraz muszę na mikołajki sama pracować dla samego Świętego ;> Wszystkie moje własnoróbki pokażę po tym jak wylądują u właścicieli :)

Chciałam Was również poinformować o fantastycznych candy!!
Jedno tutaj:

http://www.magicznakartka.blogspot.com/2013/11/wielkie-dokadane-candy.html


A drugie tutaj:I jedno  drugie candy zapiera dech w piersiach, a więc warto przynajmniej zajrzeć :)

Na koniec informuje o zniżce panującej w empiku!!!! -25% na artykuły papiernicze <3333
Za mna od dawna chodziła kolekcja Papermanii ta piękna podróżnicza i teraz mając ją w przecenie kupiłam papierki, tagi i kilka washi tape. I tak oto za zakupy warte około 65 zł. zapłaciłam 49 zł. Czyli mniej więcej 16 zł w suchym ;>
Pozdrawiam wszystkich ciepło! Bo za oknem już jest stanowczo przymrozek! A dziś to nawet błysnęło i grzmotnęło! I informuję że jak tylko z koncem tygodnia pozbędę się inżynierki z domu to na pewno odwiedzę Wasze świąteczne już blogi :)

5 komentarzy:

 1. powodzenia z pisaniem pracy , 3mam kciuki !
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Zatem trzymam kciuki za pracę inżynierską i już czekam na kolejne Twoje dzieło, tu na blogu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Powodzenia w pisaniu i w obronie:) Jeszcze całkiem niedawno, tak jak Ciebie, i mnie goniły terminy, a teraz już mi tego brakuje ;)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Powodzenia z pisaniem pracy :):) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Życzę Ci abyś znalazła choć chwilę wyciszenia w tej gonitwie myśli i powodzenia:)

  OdpowiedzUsuń